FullMetal Alchemist

21. března 2010 v 16:36 | Chidori |  Anime
Když chceme něco získat...musíme něco ve stejné hodně obětovat...To je první zákon alchymie.
Edward a Alphons Elricovi moc dovře vědí co ten zákon znamená...
.

Když byli Ed a Al malý tak rádi svou maminku rozveselovali tím,že pomocí alchymie vytvářeli plno věcí...Jejich maminka byla ráda,protože jí to přípomínalo jejich otce,který od nich odešel.Jenže...jednoho dne jejich hodná maminka zemřela a tak je napadla jedna věc.
Že si jí přivolají zpátky pomocí alchymie i když věděli,že je to zakázané přesto to chtěli udělat.Připravili si všechno co bylo potřeba a pustili se do toho.Jenže cena za lidský život je příliš velká...a tak Ed přišel o ruku a nihu a Al o celé tělo...naštěstí Ed stihl ukotvit jeho duši v brnění.
O pár let později si slibili,že se stanou státními alchmisti aby mohli najít kámen mudrců a pomocí něj si vráti svá těla a obejít tak zákon rovnocené výmněny.Jenže než to všechno udělají čeká je ještě hrozně moc překážek...

.


Další z mých nej anime,ale pokusím se nebýt zaujatá.Grafika se mi líbila,nijak mi nevadila.Hudba?DOKONALOST.Poprvé jsem měla ráda každá opening i ending a soudtrack taky.Problém není ani u příběhu nápad se mi moc líbil.A pokud jde o postavy,tak si myslím,že byli propracované docela dost,ale kdyby to u někoho rozvinuli ještě víc nebylo by to na škodu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.