Naruto POSTAVY

2. března 2010 v 15:15 | Chidori |  Naruto
Uzumaki Naruto:Naruto je hyperaktivní a jedinečny ninja.Jeho sen je stát se Hokagem,protože jako malého ho všichni odstrkovali a ted chce aby si ho všichni vážili.U zkoušky geninů neuspěl,ale Mizuki(přítel Iruky,který spolu s ním byl u zkušek)mu řekl aby vzal svitek otevření(nebo tak něco:D).Že potom ho Iruka necha projít.Naruto tomu uvěřil.Než ho,ale Iruka našel Naruto se stihnul naučit jedno jutsu.Po chvíli kdy přišel Iruka se objevil i Mizuki.Ukázalo se,že chtěl svitek pro svou vlastní moc a vyzradil Narutovi tajemství.Řekl Narutovi že je Devítiocasá liška.To byl pro Naruta šok.Mizuki mu řekl že je jen obyčejna stvůra atd...Ale Iruka se ho zastal a řekl že on není stvůra že je to Naruto Uzumaki.A vtu chvílí Naruto použil to jutsu které se naučil jste asi zvědaví jaké jutsu to je co?:DBylo to Kage Bunshin No Jutsu(Stínové klonové Jutsu).Bylo to Jutsu,které Narutovi nikdy moc nešlo.Ale povedlo se mu:DDal Mizukimu co proto a uspěšně složil zkoušku.Mimochodem Naruto je zamilovany do Sakury a jeho nejlepší kamarád a zaroven rival je Sasuke.Naruto miluje ramen.
Uchiha Sasuke:Sasuke je tajemny,tichy,talentovany,krásny..(pardon to byl můj koment:DDD)Je uspěšny u dívek,ale jejich city neopětuje,protože má jediny cíl.Zabít svého bratra Itachiho.Sasuke prožil své dětsví ve stínu svého bratra všichni si víc všímali Itachiho.Ale Itachi sám rád trávil rád čas se Sasukem.Částo spolu trénovali atd...Ale pak se stalo něco nepředvídatelného.Sasuke se vracel z tréninku Shurikenů trochu později a když přišel domů našel svůj klan vyvražděny.Rychle ho napadlo jít se podívat co je s matkou a otcem.Když otevřel dveře našel je mrtvé a nad nimi stál Itachi.Sasuke se začal bát a utekl,ale Itachi ho našel.Řekl mu že nemá cenu ho zabíjet.Že je slabý.Ale může získat stejný Mankegykou Sharingan jako má on,ale jen pod jednou podmínkou:Musí zabít svého nejlepšího přítele.Od té doby Sasukemu nejde o nic jiného než jen o to aby pomstil svůj klan.Při zkoušce Chuuninů dostane prokleté znamení od Orochimara a brzy na to k němu přejde samozřejmně ho Naruto bude chtíz zastavit,ale neuspěje.Sasukeho nejlepší kamarád je Naruto.
Haruno Sakura:Sakura je milá,hodna,občas trochu zlá.Je zamilovaná do Sasukeho,ale ten její city neopětuje.Když byla malá všichni se jí smály kvůli jejímu velkému čelu.To,ale skončilo,když se s ní začala bavit Yamanaka Ino.Byli to nejlepší kamarádky.Sakura mněla Ino jako svůj vzor a chtěla ji jednou překonat.Jejich kamarádství skončilo když obě zjistili že se obou líbí Sasuke.Sakura si během zkoušky Chuuninů uvědomí že se vždycky chová jako kdyby toho znala víc,ale je to ona kdo vždycky o krok pozadu.Později požádá Tsunade aby jí trénovala.
Yamanaka Ino:Nejlepší kamarádka Sakury jak už jsem psala jejich kamarádství skončilo kvůli Sasukemu.Ino je v týmu se Shikamaru Narou a Choujim Akimichim jejich sensei je Sarutobi Asuma.Ino je občas milá a někdy dokonce i hodná,ale většinou se chová nadřazeně.Je to rivalka Sakury.Patří do klanu Yamanaka který se specializuje na techniky myslí.
Nara Shikamaru:Shikamaru patří do klanu Nara,který se specializuje na stínové techniky.Shikamaru je líný a říká že všechno je otrava,ale ve skutečnosti je velmi chytrý.Jeho nejlepší kamarád je Chouji.Stane se Chuuninem.
Akimichi Chouji:Chouji je dobrosrdečný a hodný a na své kamarády nenechádopustit. Patří do klanu Akimichi,který se specializuje na zvětšení.Jeho nejlepší kamarád je Shikamaru. Když byl Chouji malý, často se mu děti posmívali za to, že je neschopný ve hře "Ninja"(to je něco jako když hrajete na babu:D)Pořád mu nadávali a říkali mu, že tým, ve kterém Chouji je, tak vždy prohraje. Jednoho dne ho odmítnou nechat hrát úplně.Zastane se ho jediný Shikamaru,který řekne že by týmy nebyli vyrovnané. Ale ani to nezabere.Ale když Chouji odchází , všimne motýla zachyceného v pavoučí síti a osvobodí hoChouji je ještě zničený z toho, že ho děti vyhodili. Jeho otec mu řekne, že jednoho dne se setká s někým, s kým bude vycházet, kdo mu bude rozumět a kdo se stane jeho nejlepším přítelem. Chvilku na to přijde Shikamaru.Shikamaru Choujimu nabídne, ať s ním sleduje mraky, což Choujiho potěší. Chouji mu nabídne svoje oblíbené brambůrky.A tak začalo jejich kamarádství.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.