Capitain Tsubasa

19. července 2010 v 20:49 | Chidori |  Anime
.

Fotbal,fotbal nic víc než fotbal.
Já nejsem příliš velký  fanoušek do anime o sportu,ale tohle patřilo mezi moje první anime,takže...začneme no:-D
Tsubasa Ozora je chlapec co miluje fotbal,od malička trénuje a nemyslí skoro na nic jiného,má úžasně týmového ducha,je cílevědomý a odvážný a jeho snem je být nejlepším fotbalistou,jak jinak.
Neustále trénuje a hledá si nové výzvy.S Tsubasovou láskou k fotbalu se snad nikdo z týmu nemůže rovnat.Je schopný pro jeho sen obětovat cokoliv i za cenu,že by ho to mělo zničit.
Postupem času už mu nebude stačit stát se nejlepším fotbalistou na jeho domácím hřišti v Japonsku,ale bude chtít aby ho poznal celý svět...
Popravdě co já vám řeknu,chvíli jsem byla taky pěkným fanouškem do fotbalu,ale Tsubasa...to je prostě číslo,jinak se to říct nedá.Doktor mu zakázal hrát fotbal(nevím jestli si zranil ruku nebo nohu,zapoměla jsem).Ještě mu zopakuje,že kdyby hrál mohlo by se to ještě zhoršit...a co udělá Tsubasa?Hraje.A co se stane?Nakonec vyhraje.I když má zraněnou ruku/nohu a dostal pěknou pálku do obličeje(a kolikrát si jí zasloužil)prostě vyhraje.Tsubasa prostě neví kde má svoje hranice.
.

Později se tam objevil tak kluk co měl nemocné srdce a hrát s Tsubasou by ho mohlo i zabít,ale co, ,,kašlu na to jestli umřu!Hlavně že ho porazím,pak už budu moct zemřít s klidným svědomím,že jsem splnil všechno co jsem měl!"takhle se tam vyjadřovali skoro všichni.Jsem ráda,že mají takovou výdrž a zápasy byli tak napínavé,ale tohle mě vážně vždycky rozesmálo.Jako kdyby neměli pud sebezáchovy.
.
Pak Tsubasa byl taky pěkný zabedněnec,vždycky na každém zápase měl svou užasnou kamarádku/fanynku co mu až do padnutí fandila a byla schopna udělat cokoliv aby vyhrál a bude ho navždycky milovat i když on o tom nebude vědět.
Nikdy jsem nepochopila nebo si nevšimla toho,jestli na to Tsubasa někdy přišel nebo ne.Jestli ne tak je to teda prvotřídní debil.A pak nad tímhle dílem jsem si vždycky při pohledu na Tsubasu říkala:,,Teda kluku,kolikrát jsi ty vlastně prohrál?Jednou,dvakrát?"Pak jsem si řekla že je to vůl a nechala to být.

Hlavní hrdina vždycky musí většinu(všechny)zápasy vyhrát.
Kresba mě taky zrovna nějak neohromila.Občas mě doháněla k pláči jak tvůrci dokážou nakreslit tak velkou hlavu než je míč sám a nebo jak umějí nádherně nakreslit nohy.To pak nevíte jestli se máte smát a nebo brečet.
Co mě naopak překvapilo byla hudba.Měla jsem několikrát odposlouchaný ending i opening a řeknu,že to byla asi nejsvětlejší stránka celého anime,ale přesto viděla jsem i horší a tohle se ještě dalo zvládnout.Někdo to prostě bere jako drama a někdo jako komedii:-)
 


Komentáře

1 WiKiPiKi WiKiPiKi | Web | 19. července 2010 v 20:57 | Reagovat

Ahoj, umíš grafiku? Jestli ano, přihlaš se na mém blogu do VGS. Je to tady:
http://wikipiki.blog.cz/1007/vgs-prihlaska
Budu ráda, když se přihlásíš a neber to prosím jako reklamu, ale jako pozvánku.
DěKuYu

2 Sukey Verča Otaku Hane Lambertová Sukey Verča Otaku Hane Lambertová | Web | 28. prosince 2010 v 0:23 | Reagovat

viděla jsem, ale po pár dílech mě jaksi přešla chuť...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.